Szymon Krzyszczuk Notariusz w Warszawie oraz Tłumacz przysięgły języka angielskiego

Szanowni Klienci,

W związku z panującą, wyjątkową sytuacją w naszym kraju i Europie uprzejmie informujemy, że wdrożyliśmy specjalne procedury umożliwiające naszym Klientom, bezpieczne dokonywanie czynności notarialnych.

Dezynfekujemy stoły, klamki, terminale, długopisy i toaletę po każdym kliencie.

Jesteśmy w stanie zapewnić miejsce parkingowe na naszym podwórku, żeby zminimalizować konieczność przemieszczania się po Warszawie.

Cały nasz personel pracuje zdalnie.

Ograniczyliśmy obecność osób przy czynnościach notarialnych jedynie do osób podpisujących dokumenty. Zdajemy sobie sprawę iż jest to niedogodność dla Państwa. Nie mamy nic przeciwko obecności zdalnej osób doradzających, wspierających czy pośredników, prosimy jednak aby była to obecność zdalna (telefoniczna, komunikatorowa typu Skype). W tym celu zapewnimy Państwu dostęp do naszej sieci wi-fi.

W przypadku koniecznej obecności przy czynnościach więcej niż trzech osób (co nie daje możliwości zachowania bezpiecznej odległości – 1,5 metra) akt zostanie odczytany w dwóch różnych gabinetach, i notariusz przeniesie dokument do podpisu pomiędzy pokojami.

Płatności przyjmujemy jedynie kartą lub przelewem, ograniczając tym samym roznoszenie wirusa na gotówce.

W trosce o zdrowie zwłaszcza osób starszych, możliwe jest dokonanie czynności wyjazdowej w domu klienta. Przyjazd notariusza jest możliwy po uprzednim ustaleniu telefonicznie i mailowo, zakresu prac oraz treści dokumentów, tak aby obecność na miejscu była jak najkrótsza.

Odbiór dokumentów, zwłaszcza tłumaczeń czy poświadczeń w języku angielskim, czasami będzie możliwy dopiero kolejnego dnia. Wynika to z nowego modelu pracy „z poza biura”.

Dziękujemy za wyrozumiałość i mamy nadzieję, że wprowadzając powyższe procedury zapewnimy Państwu spokój i bezpieczeństwo podczas dokonywania niezbędnych czynności notarialnych.

Życzymy Państwu dużo zdrowia i odporności!!!